Irmari OU Insenerisusteemid Eesti Русский Facebook


Avaleht Kontakt Uudised Galerii Dokumentatsioon
Menüü
 
 
Krediidireiting
 
IRMARI OÜ krediidireiting
 
Teenused
 
Hooldus ja remont ventilatsiooni süsteemide, küttesüsteemide, elektriseadmed
veel...
 
Otsing: 
Eesti Ehitusettevõtjate Liit

17.08.08

Eesti Ehitusettevõtjate Liit
Eesti Ehitusettevõtjate Liit on vabatahtlikult ühinenud ehitusettevõtjaid ühendav mittetulundusorganisatsioon eesmärgiga kooskõlastada ja koordineerida oma liikmete tegevust ehitustegevuse majanduspoliitilistes küsimustes ja suhetes töövõtjatega ning nende organisatsioonidega.

Eesti Ehitusettevõtjate Liit on asutatud 1991. aastal ning oma tänasel kujul tegutseb alates 1993. aasta kevadest. EEEL on struktuurilt avatud, võimaldades nii regionaalsete kui ka erialaliste alaliitude moodustamist. Liidu liikmeks olevad ehitusettevõtjad koos tütarettevõtetega, keskmiselt 100 ettevõtet, annavad oma ehitustegevusega üle 50% kogu Eesti ehituskäibest.

Liitu kuulumine annab liikmeskonnale võimaluse kaasa rääkida ehitusala reguleerivate seaduste ja dokumentide väljatöötamisel, muudatusettepanekute tegemisel ning omapoolsete seisukohtade avaldamist läbi Liidu, sest ainult Liidu kaudu on üksikettevõttel võimalus kaitsta omi seisukohti. Eesti Ehitusettevõtjate Liidul on esindaja Riigihanke Vahekohtus, Töövaidluskomisjonides ja teistes intstitutsioonides.

Liit esindab liikmeskonda ka suhetes ehitus- ja teiste organisatsioonide ja ühendustega nii Eesti Vabariigis kui ka väljaspool riiki, olles Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige, Eesti Tööandjate Keskliidu liige ning omades sidemeid teiste analoogsete ühendustega välismaal. Ehitusettevõtjate Liit on tihedates sidemetes teiste ehitusala liitude ja organisatsioonidega Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit, Eesti Ehitusinseneride Liit , Eesti Projektbüroode Liit, Eesti Asfaldiliit, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit.

EEEL on Euroopa ehitusfirmasid ühendava Katuseorganisatsiooni FIEC liige.

Suurt tähelepanu pöörab Liit kutsehariduse ja täienduskoolituse programmidele osaledes ehituskutsenõukogus koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga.

Перейти
Просмотров 2481   Переходов 1020
Если ссылка нерабочая +  - 
Soovitan
Soovitame
Sertifikaadid
 
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate successful estonian company 2016
Certificate successful estonian company 2016
 
RSS / Sitemap
 
 
 
Avaleht Kontakt Teenused Uudised Galerii Dokumentatsioon Sisukaart
© 2020 Irmari OÜ .