Irmari OU Insenerisusteemid Eesti Русский Facebook


Avaleht Kontakt Uudised Galerii Dokumentatsioon
Menüü
 
 
Krediidireiting
 
IRMARI OÜ krediidireiting
 
Teenused
 
Hooldus ja remont ventilatsiooni süsteemide, küttesüsteemide, elektriseadmed
veel...
 
Otsing: 
Lehekülgi : # « 10 11 12 13 14 15 » #
Keskkonnamõju tõmbab Vaivara ja Narva-Jõesuu ühise uusasumi koomale
Vaivara valda ja Narva-Jõesuu linna enam kui poolsada elamut kavandanud arendaja on sunnitud keskkonnamõjude tõttu oma plaane kärpima: reovee ärajuhtimise võimalused on piiratud ja ridaelamud teetsooni müra tõttu ei sobi.

Mullu algatasid Vaivara vallavolikogu ja Narva-Jõesuu linnavolikogu kummaski omavalitsuses asuva Tikmani maaüksuse detailplaneeringu, ajendiks OÜ Eravere Grupp soov arendada umbes 18hektarilisel alal elamuehitust.

Lugema
13.08.08  
 
Jõhvi kerkiva ärihoone uus eskiislahendus tegi kannapöörde
Rakvere tänavale rajatava ärihoone lõunamaise kavandi välja praakinud vallavalitsus kiitis heaks uue eskiislahenduse, kus välisseinte katmiseks kasutatakse kodumaist Aseri tellist.

Arhitektuuribüroos Kosmos valminud esialgne kavand pani vallavalitsuse aasta algul imestunult kulme kergitama. "Iseenesest on see lahendus huvitav ja üsna vürtsikas, ent tal on tugevad lõunamaised mõjud," märkis toona valla peaarhitekt Andres Toome, leides, et neoklassitsistliku maavalitsuse hoone ja gooti stiilis kiriku vahel mõjuks selline hoone võõrkehana. "See ei ole Eestile harjumuspärane arhitektuur."

Lugema
09.08.08  
 
Ehituse töövõtuleping väldib asjatuid vaidlusi
Seoses viimaste aastate ehitusbuumiga on sagenenud ehituse töövõtulepingutest tekkinud vaidlused, millest märkimisväärne osa on jõudnud ka kohtusse. Kaks peamist vaidluste tekke põhjust on puudulik lepinguline regulatsioon ning lepingu mittejärgimine. Vaidluste tekkimist on võimalik korraliku lepinguga ennetada.

Tellitav töö ja tasu on vaja täpselt määratleda.

Lugema
06.08.08  
 
Kuurortlinna vana katlamaja kohale plaanitakse hotelli
Narva-Jõesuu linnavalitsus koostöös Jõhvi ettevõttega Sundstrand OÜ algatas eelmisel nädalal Suur-Lootsi 9 detailplaneeringu, kus praegu asub juba mitu aastat tühjana seisev vana katlamaja. Selle kohale kavatsetakse ehitada hotell ja suur parkla.

Kinnisvaraarendusega tegelev Sundstrand OÜ on juba ammu Narva-Jõesuu vastu huvi tundnud. Firma varasem projekt - endise sanatooriumi Karjakajakas asemele nüüdisaegse hotelli ehitamine - on praegu samuti detailplaneeringujärgus.

Lugema
05.08.08  
 
Lehekülgi : # « 10 11 12 13 14 15 » #
Sertifikaadid
 
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate successful estonian company 2016
Certificate successful estonian company 2016
 
RSS / Sitemap
 
 
 
Avaleht Kontakt Teenused Uudised Galerii Dokumentatsioon Sisukaart
© 2018 Irmari OÜ .