Irmari OU Insenerisusteemid Eesti Русский Facebook


Avaleht Kontakt Uudised Galerii Dokumentatsioon
Menüü
 
 
Krediidireiting
 
IRMARI OÜ krediidireiting
 
Teenused
 
Hooldus ja remont ventilatsiooni süsteemide, küttesüsteemide, elektriseadmed
veel...
 
Otsing: 
Lehekülgi : # « 12 13 14 15 16 17 » #
Restoranis Fööniks algas suur remont
Varasematel aegadel populaarne restoran Fööniks Jõhvis on viimasel ajal suletud olnud, kuid alanud remonditööd tõotavad söögikoha tõusmist tuhast.

Restorani omaniku Lilia Ilvese sõnul on praegu käsil remondi esimene etapp - katuse renoveerimine. Pärast seda uuendatakse hoone fassaadi, mille eripärane stiil säilib, ning seejärel muudetakse restorani sisekujundust.

Lugema
21.08.08  
 
Kohtla-Järve elanikud protestivad tsemenditehase vastu
Kohtla-Järve linnavalitsus sai elanikelt avaliku kirja, kus nõutakse, et kohalik võim ei lubaks VKG-l ehitada linna tsemenditehast, kuna nende arvates mürgitaks see senisest veelgi rohkem linna õhku.
Lugema
15.08.08  
 
Keskkonnamõju tõmbab Vaivara ja Narva-Jõesuu ühise uusasumi koomale
Vaivara valda ja Narva-Jõesuu linna enam kui poolsada elamut kavandanud arendaja on sunnitud keskkonnamõjude tõttu oma plaane kärpima: reovee ärajuhtimise võimalused on piiratud ja ridaelamud teetsooni müra tõttu ei sobi.

Mullu algatasid Vaivara vallavolikogu ja Narva-Jõesuu linnavolikogu kummaski omavalitsuses asuva Tikmani maaüksuse detailplaneeringu, ajendiks OÜ Eravere Grupp soov arendada umbes 18hektarilisel alal elamuehitust.

Lugema
13.08.08  
 
Jõhvi kerkiva ärihoone uus eskiislahendus tegi kannapöörde
Rakvere tänavale rajatava ärihoone lõunamaise kavandi välja praakinud vallavalitsus kiitis heaks uue eskiislahenduse, kus välisseinte katmiseks kasutatakse kodumaist Aseri tellist.

Arhitektuuribüroos Kosmos valminud esialgne kavand pani vallavalitsuse aasta algul imestunult kulme kergitama. "Iseenesest on see lahendus huvitav ja üsna vürtsikas, ent tal on tugevad lõunamaised mõjud," märkis toona valla peaarhitekt Andres Toome, leides, et neoklassitsistliku maavalitsuse hoone ja gooti stiilis kiriku vahel mõjuks selline hoone võõrkehana. "See ei ole Eestile harjumuspärane arhitektuur."

Lugema
09.08.08  
 
Lehekülgi : # « 12 13 14 15 16 17 » #
Soovitame
Sertifikaadid
 
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate successful estonian company 2016
Certificate successful estonian company 2016
 
RSS / Sitemap
 
 
 
Avaleht Kontakt Teenused Uudised Galerii Dokumentatsioon Sisukaart
© 2019 Irmari OÜ .