Irmari OU Insenerisusteemid Eesti Facebook


Avaleht Kontakt Uudised Galerii Dokumentatsioon
Menüü
 
 
Krediidireiting
 
IRMARI OÜ krediidireiting
 
Teenused
 
Hooldus ja remont ventilatsiooni süsteemide, küttesüsteemide, elektriseadmed
veel...
 
Otsing: 
Jõhvi volikogu kiitis jäähalli rajamise heaks
Jõhvi volikogu andis eelmisel nädalal loa algatada detailplaneering Jõhvi gümnaasiumi staadioni ja pargi vahelisele alale eesmärgiga ehitada sinna jäähall.

Kavakohaselt ehitatakse 1000-1500 vaatajakohaga jäähalli juurde terve kompleks, kuhu muu hulgas tulevad 60kohaline hotell ning konverentsi- ja veekeskus.

Eesti hoki superklubiks nimetatud Big Diamondsi juhatuse esimees Heldur Sepma tutvustas Jõhvi volikogus jäähalli projekti juba möödunud aasta suvel, ent siis olid tema sõnul takistuseks maaküsimused, mis nüüdseks on lahenenud. Uue kompleksi projekteerib arhitektuuribüroo Luhse&Tuhal, kelle projekteeritud on ka Jõhvi kontserdimaja ning peagi rajatav kohtuhoone, aga ka kavasolev uus Jõhvi lasteaed.

"Me tahame Eesti hokit edendada samale tasemele nagu meie ümberkaudsetes riikides," on Sepma varem Põhjarannikule öelnud. Sepma sõnul ajab klubi praegu paralleelselt asju, et uus jäähall kerkiks nii Tartus Raadile kui ka Jõhvi mikrorajooni gümnaasiumi spordiväljaku tagusele alale. "Meil on vaja noorte järelkasvu ning Ida-Virumaas näeme perspektiivi," lisas ta.

"Vajadus jäähallide järele on Eestis ikka väga suur. Eesti on korvpallisaale ja spaasid täis ehitatud, aga kui lund pole, siis polegi inimestel võimalik talisporti harrastada. Jäähall oleks üks natiiv, sõltumata ilmaoludest," rõõmustas kavandatava Jõhvi halli üle ka Eesti jäähokiliidu tegevjuht Riho Soonik. Ta lisas, et Ida-Virumaa on hoki arendamiseks väga perspektiivikas piirkond.

Heldur Sepma ütles, et erainvestoritega on jäähalli ning selle juurde kuuluvate teiste rajatiste finantseerimise osas kokkulepped olemas; kui need kinnitust leiavad, võib mõne aja pärast töödega algust teha. Kui palju ehitus maksma läheb, ei osanud halli kavandajad tänavu aprillis veel öelda, viidates ehitushindade muutustele.

pohjarannik.ee, 23.7.2008

Avaldatud: 23.07.08 | Vaatamisi: 5100

Soovitan
Центр заточки маникюрных инструментов Куликова в москве.
Soovitame
Sertifikaadid
 
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate successful estonian company 2016
Certificate successful estonian company 2016
 
RSS / Sitemap
 
 
 
Avaleht Kontakt Teenused Uudised Galerii Dokumentatsioon Sisukaart
2020 Irmari OÜ .