Irmari OU Инженерные системы Eesti Русский Facebook


Главная Контакт Новости Фотографии Документация
Меню
 
 
Кредитный рейтинг
 
IRMARI OÜ krediidireiting
 
Услуги
 
Техническое обслуживание и ремонт вентиляционных систем, систем отопления, электрических устройств
Подробнее...
 
Поиск: 
Eesti Ehitusettevõtjate Liit

17.08.08

Eesti Ehitusettevõtjate Liit
Эстонский союз строительных предпринимателей добровольно присоединилась к строительным компаниям, некоммерческой организации с целью объединения и координации деятельности ее членов для координации строительных работ по экономической политике и связям с подрядчиками и их организациями.

Eesti Ehitusettevõtjate Liit on asutatud 1991. aastal ning oma tänasel kujul tegutseb alates 1993. aasta kevadest. EEEL on struktuurilt avatud, võimaldades nii regionaalsete kui ka erialaliste alaliitude moodustamist. Liidu liikmeks olevad ehitusettevõtjad koos tütarettevõtetega, keskmiselt 100 ettevõtet, annavad oma ehitustegevusega üle 50% kogu Eesti ehituskäibest.

Liitu kuulumine annab liikmeskonnale võimaluse kaasa rääkida ehitusala reguleerivate seaduste ja dokumentide väljatöötamisel, muudatusettepanekute tegemisel ning omapoolsete seisukohtade avaldamist läbi Liidu, sest ainult Liidu kaudu on üksikettevõttel võimalus kaitsta omi seisukohti. Eesti Ehitusettevõtjate Liidul on esindaja Riigihanke Vahekohtus, Töövaidluskomisjonides ja teistes intstitutsioonides.

Liit esindab liikmeskonda ka suhetes ehitus- ja teiste organisatsioonide ja ühendustega nii Eesti Vabariigis kui ka väljaspool riiki, olles Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige, Eesti Tööandjate Keskliidu liige ning omades sidemeid teiste analoogsete ühendustega välismaal. Ehitusettevõtjate Liit on tihedates sidemetes teiste ehitusala liitude ja organisatsioonidega Eesti Ehitusmaterjalide Tootjate Liit, Eesti Ehitusinseneride Liit , Eesti Projektbüroode Liit, Eesti Asfaldiliit, Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit.

EEEL on Euroopa ehitusfirmasid ühendava Katuseorganisatsiooni FIEC liige.

Suurt tähelepanu pöörab Liit kutsehariduse ja täienduskoolituse programmidele osaledes ehituskutsenõukogus koostöös Eesti Kaubandus-Tööstuskojaga.

Перейти
Просмотров 2455   Переходов 803
Если ссылка нерабочая +  - 

Рекомендуем
17.08.08
Avesta AS
Рекомендуем
 
 
Сертификаты
 
Certificate AA Bisnode Estonia AS
Certificate AA Bisnode Estonia AS

Certificate successful estonian company 2016
Certificate successful estonian company 2016

 
RSS / РСС
 
 
 
Главная Контакт Услуги Новости Фото Документация Карта сайта
© 2020 Irmari OÜ